Projekt organizacji ruchu

Przede wszystkim plan. Jest on jednym z najważniejszych elementów pozwalającym na wdrożenie działań mając przy tym pewność, że zostaną one przeprowadzone poprawnie. Projekt organizacji ruchu pozwala naszej firmie na przewidzenie możliwych problemów, które mogą wystąpić podczas prac, a także na szybkie pokonanie tych przeszkód.


Zajęcie pasa drogowego

Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby zajęcie pasa drogowego było przede wszystkim wykonane jak najbezpieczniej przy jak najmniejszym koszcie. Wykonując zlecone nam prace, zajmujemy się realizacją ustalonego planu starając się przy tym nie utrudniać ruchu na drodze publicznej. Ponadto prace wykonujemy sprawnie, aby jak najszybciej umożliwić przepływ ruchu.


Wdrożenie oznakowania

Stop, ustalenie pierwszeństwa czy informacje – zajmujemy się wdrożeniem oznakowania tak, aby poruszanie się po gotowym odcinku drogi było możliwie jak najbezpieczniejsze. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wszelkiego rodzaju oznaczenia powinny być czytelne, szczególnie dla kierowców, którzy poruszają się w pojazdach osiągających duże prędkości.